Çözüldü Xbox Game Pass'ten indirilen Forza Horizon 5 yarıda kesildikten sonra baştan indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sikloheptan

Hectopat
Daha fazla  
Sorun şu ki bilgisayarda Horizon 5 için yer açmıştım gece bir kısmını indirip bilgisayarı kapattım. Şimdi uyandım devam ettireyim dedim yükleme devam etmiyor, baştan indirmemi söylüyor fakat bunun için de cihazda yer aç diyor. Galiba dün kendisi için 100 küsur GB'lık yer ayırdı ama şimdi o yeri görmüyor. Microsoft Store'dan devam ettireyim dedim orada da aynı durum. Windowsappse girdim fakat Forza'yla ilgili herhangi bir dosya adı göremedim, ne yapmam gerek.

Çözüm
Gamepass'te iki tane Forza Horizon 5 var. Standart Edition olan değil de direkt adı Forza Horizon 5 olan oyunu seçersen görecektir oyununu.
Game Pass'te iki tane Forza Horizon 5 var. Standart Edition olan değil de direkt adı Forza Horizon 5 olan oyunu seçersen görecektir oyununu.

Hocam gerçekten öyleymiş, çok teşekkür ederim. Yüklemelerde göstermemesi biraz ironik ama normal Forza 5 yazdığımda kaldığı yerden devam etti. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı