Xbox gamepad 9.nesil için kablo önerisi

Data özelliğine sahip herhangi bir kablo olur ki zaten piyasadaki neredeyse tüm kablolar data özelliğine sahip. O kadar pahalı bir kablo almanıza gerek yok çünkü kontrolcü için hızlı şarj destekli bir kabloya ihtiyacınız yok. Bu kabloyu alabilirsiniz:
Hem 2 metre, hem örgülü, hem de uygun fiyatlı.

Data özelliğine sahip herhangi bir kablo olur ki zaten piyasadaki neredeyse tüm kablolar data özelliğine sahip. O kadar pahalı bir kablo almanıza gerek yok çünkü kontrolcü için hızlı şarj destekli bir kabloya ihtiyacınız yok. Bu kabloyu alabilirsiniz:

Hocam bu attığınız Micro-usbymiş attıgım markanın farklı satış yerlerine baktım mediamarkta 179TL fiyatı var. Sanırım linki yenilediniz.

Amazon.com.tr buna bakabilirsiniz içinden donglesinde çıkıyor satıcısı Amazon Almanya.

Şu nasıl hocam. Senin attığın bütçemi aşıyor?

İstersen buraya yaz. Kural ihlali olmasın.

Şu nasıl hocam. Senin attığın bütçemi aşıyor?

İstersen buraya yaz. Kural ihlali olmasın.

Attığınız linktekini almayı düşünüyordum daha sonra dongle olan(benim attığım) sepete ekledim toplam 2524TL'ye geldi isterseniz bir düşünün.

Peki attığım linkteki hızlı şarj olayı kullanacağım gamepada herhangi bir zarar vs verir mi?

Son düzenleme:
Peki attığım linkteki hızlı şarj olayı kullanacağım gamepada herhangi bir zarar vs verir mi?
Hiç sanmıyorum, kontrolcü için bir kablo sınırlaması bulunmamakta. Herhangi bir kabloyla kablolu kullanım yapabilirsiniz, tehlikesi bulunmaz. Zaten hızlı şarj özelliğinden kullanmayacak.

Geri
Yukarı