Xbox gamepad için Bluetooth adaptör önerisi

Ventox57

Femtopat
Daha fazla  
Gamepad ve kulaklığı aynı anda kullandığımda sıkıntı yaratmayacak (gecikme/kopma gibi) Bluetooth adaptör önerebilir misiniz?

Aslında sadece gamepad için almak istiyordum fakat almışken hem Bluetooth kulaklığımı hem de gamepadimi bağlayıp o şekilde kullanabilirim diye düşündüm.

UB500 alabilirsin. Güzel üründür.

Son düzenleme:
bende UB500 kullanıyorum sadece xbox kolunu takacaksan problem yok ama hem kablosuz kulaklık hem controller takılınca sapıttı bende.

Ugreen kullanıyorum 2 kol bağlıyorum 1 de kulaklık bana mısın demiyor ve sekme yok sadece kasanın önüne takman lazım arkasında performans düşüklüğü oluyor.

Ugreen kullanıyorum 2 kol bağlıyorum 1 de kulaklık bana mısın demiyor ve sekme yok sadece kasanın önüne takman lazım arkasında performans düşüklüğü oluyor.
UB400 kullanmıştım daha önceden o ikili kullanımda biraz sapıtmıştı. O yüzden bu sefer Ugreen tercih edicem sanırım çok teşekkürler herkese yorumları için.

Ub serisini kullanmadım o yüzden bir şey diyemem ben kullandıktan sonra kuzenimde aynısından aldı oda aynı işlemleri yapıyor bir problem olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…