Çözüldü Xbox gamepad için data kablosu alınan data kablosu kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

menniice

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, geçen bir konu başlatmıştım Xbox One S kolu hakkında ve bir arkadaş data kablosu lazım demişti sanırım. Data kablosunu aldım gamepad çalışıyor fakat mesela ETS 2 de tuş ataması yapacağımda bastığım halde bir değişiklik olmuyor. Ben yanlış yere takmış falan olabilir miyim ya da ekstra bir şey mi gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Galiba ben demiştim. Data aktarım özelliği olan bir Micro USB kablosu alın diye. Kol çalışıyorsa oyun kaynaklı olabilir. Kolu test edebilirsiniz. Denetim Masası'ndan yapabilirsiniz. Aygıt ve yazıcıları görüntüle deyin. Burada gözükmesi gerekiyor. Buradan üzerine gelip özellikler deyin. Oyun kumandası ayarlarını görebilirsiniz. Kullandığınız kablonun da data aktarım özelliği olduğundan emin olun. Genelde kutularında Charge and Data Cable yazar.
Galiba ben demiştim. Data aktarım özelliği olan bir Micro USB kablosu alın diye. Kol çalışıyorsa oyun kaynaklı olabilir. Kolu test edebilirsiniz. Denetim Masası'ndan yapabilirsiniz. Aygıt ve yazıcıları görüntüle deyin. Burada gözükmesi gerekiyor. Buradan üzerine gelip özellikler deyin. Oyun kumandası ayarlarını görebilirsiniz. Kullandığınız kablonun da data aktarım özelliği olduğundan emin olun. Genelde kutularında Charge and Data Cable yazar.

Son düzenleme:
Çözüm
Hallettim çok teşekkür ederim sana gerçekten ilgilendiğin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı