Xbox gamepad PC'ye baglama

Xbox Donatıları uygulaması var oradan güncelleyebiliyorsun kolu. Gidip de bir kola 700 lira para vereceksem ve o kol yeni nesil Xbox kolu olacaksa neden kablolu kullanayım ki? Kablo derdiyle mi uğraşayım bir de?

Kablo derdi ile uğraşmak pil derdi ve bağlan ile uğraşmaktan çok çok iyidir. O güncellemenin olduğu yeri biliyorum. Yinede bir kablolu gibi kullanışlı değil bence kabul et. Şarjlı pil kullanmaya da devam ediyorsun. Oynanış açısından bile kablolu daha iyi. Sadece FIFA 21 oynayarak bile farkı o aradaki ince farkı görebilirsin. Ama kablolu gamepad kullanmamış birine kablolu gamepad i anlatmak zor. Ayrıca kablolu gamepad i diğer odaya uzatmak için harika ara kablom da var.:D sen görsen kablo derdi diye intihar edersin :D

Masaüstü PC'lerde sorun çıksa ben yazarım. Yıllardır hem kablolu hem kablosuzunu kullandım. Bluetooth'lu kopma yapıyor.Kablolu kopma yapmıyor.Bunun dışında bir sorun yok arkadaşım.O wireless li üründe pil derdi var.
Anakartın kendisinde bluetooth özelliği varken asla kopma yaşamadım. Masaüstüne geçtiğimde 2-3 defa kopma soruun oldu onun dışında da olmadı. Kablosuz kullanmak, kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Kullandığınız bluetooth kalitesiz olduğundan veya arızalandığından kopmalar yaşıyor olabilirsiniz. Konu sahibi arkadaşı yanlış bilgilendirmezsek iyi olur.

Kablo derdi ile uğraşmak pil derdi ve bağlan ile uğraşmaktan çok çok iyidir. O güncellemenin olduğu yeri biliyorum. Yinede bir kablolu gibi kullanışlı değil bence kabul et. Şarjlı pil kullanmaya da devam ediyorsun. Oynanış açısından bile kablolu daha iyi. Sadece FIFA 21 oynayarak bile farkı o aradaki ince farkı görebilirsin. Ama kablolu gamepad kullanmamış birine kablolu gamepad i anlatmak zor. Ayrıca kablolu gamepad i diğer odaya uzatmak için harika ara kablom da var.:D sen görsen kablo derdi diye intihar edersin :D
Pil derdim yok iki tane şarj edilebilir Duracell pil aldım biri 1300 biri 2500 mAh şarj cihazım da var. Biri bitince diğerini takıyorum diğeri şarj oluyor 1300 ile 2-3 gün 2500 ile 5 gün boyunca neredeyse kullanıyorum ve pilleri değiştirmek maksimum 10 saniyemi alıyor. Gecikme konusunda da hiçbir sıkıntısı yok. Anlamıyorum böyle bir konfora sahip olmak varken neden kabloya bağlı kalayım? Kablolu gamepad de kullandım bu arada senelerce PS2 kullandım ve PC'de F310 kullandım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı