Xbox Gamepass çalışma mantığı

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Mesela ben 5.90 lira verdim. 1 aylık abone oldum ve otomatik ödemeyi kapattım. İndirdiğim oyunlar 1 aylığına mı geçerli? Yoksa her indirdiğim oyunu sonsuza kadar oynayabilir miyim? Anladığım kadarıyla bu sistemde oyunu satın alma mantığı yok. Sadece oyunun orijinal versiyonunu indirtip oynattırıyor bu sistem.

Hile yapamazsın hiçbir şekilde. Bir yolu yok istediğin şeyin. Aboneliğini iptal edersen iki seçeneğin olur. Paranı iade alırsın ve üyeliğin hemen sonlanır. Ya da abonelik bitimine kadar kullanırsın sonrasında oyunlara giriş yapamazsın.

Merhaba. Mesela ben 5.90 lira verdim. 1 aylık abone oldum ve otomatik ödemeyi kapattım. İndirdiğim oyunlar 1 aylığına mı geçerli? Yoksa her indirdiğim oyunu sonsuza kadar oynayabilir miyim? Anladığım kadarıyla bu sistemde oyunu satın alma mantığı yok. Sadece oyunun orijinal versiyonunu indirtip oynattırıyor bu sistem.

😅 Hocam tabii ki de aylık ödeme yaptığınız sürece oynayabilirsiniz. Otomatik ödemeyi kapattığınıza göre 1 ay sonuna kadar oynayabilirsiniz. Ben 1 hafta kullanıp iptal ettirmiştim, 5.90TL'yi iade etmişlerdi.

Hocam para vermeden oynamak yok bir nevi kiralıyorsunuz oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı