Xbox hangi modeli alınır?

Aantares

Hectopat
Daha fazla  
Bayram harçlıklarıyla kardeşlerime alayım diyorum. Öyle Series X falan alamam ancak One X civarında alabilirim. Game Pass olduğu için Xbox alacağım. İkinci el almaya en mantıklı olan hangisidir?

Fiziksel oyun oynayacaksan One X, Game Pass'ten filan indirip oynayacaksan Series S. Kendim de Series S kullanıyorum o yüzden de tavsiye ederim.

Hocam tam anlatamamışım herhalde. Param yetmediği için Series X'ya da Series S seviyesine çıkamayacağım. 10.000 ₺'yi geçmeyecek yani. Keşke para olsa da series s alsam.

Hocam tam anlatamamışım herhalde. Param yetmediği için Series X'ya da Series S seviyesine çıkamayacağım. 10.000 ₺'yi geçmeyecek yani. Keşke para olsa da Series S alsam.

Sahibinden gibi sitelerde neredeyse sıfırını bulabilirsiniz Series S'in.

Hocam tam anlatamamışım herhalde. Param yetmediği için Series X'ya da Series S seviyesine çıkamayacağım. 10.000 ₺'yi geçmeyecek yani. Keşke para olsa da Series S alsam.

Sen bilirsin ama ithalatçı garantili var 11 bin E, Xbox garantili de 12,400 2. El de 10000 veya aşağısına bulabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…