Xbox kablosuz kol şarj durumunu gösteren program

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Programı aradım ve buldum. Diğerleri ücretliydi. Bu ücretsiz.
Pil zayıf olduğunda bildirim de çalıyor.
Adsız.png

Aşağıdan indirebilirsiniz arkadaşlar;

Bütün Xbox kablosuz kolları ile uyumlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster gamepad için de kullanılabilir mi? Bilgisayar onu da Xbox gamepag olarak algılıyor.

Aslında bluetooth cihazların pil durumunu gösteren bir uygulama vardı ama paralıydı diye hatırlıyorum. Sadece gamepad için değil her bluetooth cihazda şarj durumunu gösteren bildiğiniz ücretsiz bir program varsa çok işe yarayabilir.

Mesela bluetooth hoparlör kullanıyorum ihtiyaç oluyor veya kablosuz kulaklıklar için kullanışlı olacaktır.

Aslında bluetooth cihazların pil durumunu gösteren bir uygulama vardı ama paralıydı diye hatırlıyorum. Sadece gamepad için değil her bluetooth cihazda şarj durumunu gösteren bildiğiniz ücretsiz bir program varsa çok işe yarayabilir.

Mesela bluetooth hoparlör kullanıyorum ihtiyaç oluyor veya kablosuz kulaklıklar için kullanışlı olacaktır.
Ben öyle bir program çok aradım da bulamadım. Ücretli hepsi. Bir tek ücretsiz olarak bunu buldum. Bu da sadece Xbox çipine göre ayarlanmış sanırım.
Monster gamepad için de kullanılabilir mi? Bilgisayar onu da Xbox gamepag olarak algılıyor.
Denemekte fayda var bir bak istersen.

xbox game bar kendi gösteriyor zaten pil durumunu, windows+g tuşuna basınca görebiliyorsunuz. Pil bitiyor uyarısına gelince kontrolcü kendi titreşimle uyarıyor zaten.
Ekstra bir uygulamaya neden ihtiyaç duydunuz anlayamadım. Sistem tepsisinde görmek güzel ama o yönden haklısınız.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-21 203900.png
    Ek Açıklama 2020-01-21 203900.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 1.057
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı