Xbox Kolu bağlanmıyor

RAEE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
LOJİSTİK-BİLGİSAYAR DONANIMCISI
Merhaba;

Öncelikle en baştan anlatacağım.

2 Ay önce Hepsiburada'dan Xbox kolu satın aldım bilgisayarda oynamak için. Aynı şekilde Trust'ın Bluetooth adaptörünü satın aldım. Her şey çok iyiydi, sıfır bağlantı kesilme harika diyordum. Fakat her şey Windows 1903'e geçtikten sonra sorunlar başladı. Kumanda 5 dakikada bir bağlantısı kopuyor, yanıt vermiyor ve 10 saniye basılı tutuyorum kapatıp tekrardan açıyorum. En sonunda kablo ile biraz oynayayım dedim. Hiç kesilmeden harika bir şekilde bana oyunu oynatıyor. Fakat kabloyu çıkarttıktan sonra, en azından bağlanan kumanda artık bağlanmıyor. Tepkisini ben hayatımda ilk defa gördüm. Kumandanın ışığı hiç yanmıyor. Fakat ortadaki Xbox tuşuna basılı tutunca ışık hızlı bir şekilde yanıp sönüyor, elimi tuştan çekince ışık sönüyor. Işık yanmadığı halde bilgisayarımın Bluetooth aygıtı kolu görüyor, fakat bağlanma hatası veriyor.

Bu konuda desteklerinizi rica ediyorum. Şimdiden uyarıyım, Bluetooth aygıtımda problem yoktur. Bu sorunu yaşayan birisi varsa çözümünde destek olabilir mi? Veya yabancı web sitelerinde gözü takılıp buraya atabilir mi? Ben hiçbir şey bulamadım.

Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba xbox kolu mümkün ise bir tanıdığınız da var ise eğer xbox konsoluna bağlayıp kolu güncellemeyi deneyin.
Windows bilgisayar da kol güncellemesi yapılabiliyor diyor Microsoft sitesinde ama denemediğim için nasıl çalışır pek bilmiyorum.
Windows üzerinden kolu güncellemek için
Link kolu usb kablo yada xbox kol alıcısı kullanarak güncellemek mümkün yazıyor fakat Bluetooth üzerinden güncelleme yapılamıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı