Xbox konsollarında Efsane Cuma indirimi nasıl olur?

Bu arada konsollar indirime girerse mesela 40 gün sonra yine aynı fiyat 4.599 lira olursa indirimle kaça düşer tahmini geçen yıl takip eden var miydi piyasayı falan Xbox One % kaç fiyatıyla düştü.

Ya düşünsene tam indirim geliyor sonra dolar 15 TL oluyor ve Xbox'un indirimli hali 10k oluyor gelde çıldırma olur mu olur yaşandı biliyorsunuzdur.

Bu arada konsollar indirime girerse mesela 40 gün sonra yine aynı fiyat 4.599 lira olursa indirimle kaça düşer tahmini geçen yıl takip eden var miydi piyasayı falan Xbox One % kaç fiyatıyla düştü.
Hocam siz hangi konsolu aldınız ?

Xbox Series S bir tane daha alacağım o da s olacak bir ihtimal ama X fiyatı duserse güzel X alabilirim.

Hocam alma nedeninizi anlamadım ama Series S'i biraz pahalıya almışsınız ben 3.500 liraya almıştım 2 kol ile.

Hocam alma nedeninizi anlamadım ama Series S'i biraz pahalıya almışsınız ben 3.500 liraya almıştım 2 kol ile.

İthalatçı garantili olunca 3.500 fiyatına alabiliyorum ama ben ithalatçı garantili ürüne güvenmiyorum.

Ben Xbox Series S'i Amazon'dan 3500 TL'ye almıştım. 2 ay falan önce. Microsoft garatisiyle.

Ben Xbox Series S'i Amazon'dan 3500 TL'ye almıştım. 2 ay falan önce. Xbox garatisiyle.

Bir sorun çıkarsa napicaksiniz ithalatçı olduğu için adamlar ilgilenmiyor bile. Microsoft olduğunu belirtmissin sonradan görmedim ben de baktım 2 ay önce falan ama göremedim:/

Bir sorun çıkarsa napicaksiniz ithalatçı olduğu için adamlar ilgilenmiyor bile. Microsoft olduğunu belirtmissin sonradan görmedim ben de baktım 2 ay önce falan ama göremedim:/

Hocam benim bir kolun anolog motoru bozuldu ve 7 gün önce servise gönderdi ithalatçı firma şimdi kolun yenisini gönderdiler ama dediğim gibi fazla pahalıya almışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…