Xbox Live Gold Nisan 2019 Ücretsiz Oyunları

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Xbox Live Gold'un Nisan ayında vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu.
  • The Technomancer (1 - 30 Nisan) Xbox One
  • Outcast: Second Contact (16 Nisan - 15 Mayıs) Xbox One
  • Star Wars Battlefront II (1 - 15 Nisan) Xbox One ve Xbox 360
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (16 - 30 Nisan) Xbox One ve Xbox 360
Yaptığım gereksiz hatadan dolayı aldığım cezayi bir kereye mahsus kaldirmanizi istiyorum. Verdiğiniz ceza 6 ay ve bu süre cidden çok uzun. Bir daha böyle bir şey yapmayacağım, lütfen bir kereye mahsus aciyin bana. Çok gereksiz bir şey yaptığımın farkina vardım. Technopat çok güzel bir site, 6 ay çok uzun bir süre, ayrı kalmak istemiyorum.
Yeni üye olmuş biriyim ve affınızı umut ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük bir not: Webtekno, Battlefront II'yi 2017'de piyasaya çıkan sanmış. :) Aslında ücretsiz verilen 2005'de çıkan versiyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Live Gold'un Nisan ayında vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu.
  • The Technomancer (1 - 30 Nisan) Xbox One
  • Outcast: Second Contact (16 Nisan - 15 Mayıs) Xbox One
  • Star Wars Battlefront II (1 - 15 Nisan) Xbox One ve Xbox 360
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (16 - 30 Nisan) Xbox One ve Xbox 360
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük bir not: Webtekno, Battlefront II'yi 2017'de piyasaya çıkan sanmış. :) Aslında ücretsiz verilen 2005'de çıkan versiyonu.
Haha o haberi okudum. 2017 diyince benim de beynim yandi [emoji2]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı