Çözüldü Xbox mobil uygulamasından konsola bağlanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Xbox mobil uygulamasından konsola bağlanmaya çalışıyorum TV'nizde ki kodu girin diyor ancak kod falan yok, gözükmüyor. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Konsolun size bir kod göstermesi gerekir. Xbox One'da YouTube için denemiştim. Kodu girince olmuştu.
Konsolun size bir kod göstermesi gerekir. Xbox One'da YouTube için denemiştim. Kodu girince olmuştu.

Çözüm

Hocam sağ olun yaptım. Bir de ben de iki kol var arkadaşımla PES 21 oynayacağım ama ikinci kolu başta algılıyor ondan sonra algılamıyor onu nasıl düzelteceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci kol ile konuk olarak oturum açın. PES için öyle oynayabilirsiniz. Yukarıdaki sol köşede ekle veya değiştir olarak gözüküyor. Buradan konuk olarak açın.

İkinci kol ile konuk olarak oturum açın. PES için öyle oynayabilirsiniz. Yukarıdaki sol köşede ekle veya değiştir olarak gözüküyor. Buradan konuk olarak açın.
Çok sağ olun hocam oldu, diğer co-op oyunlarında da geçerli degil mi, konuk olarak oturum açma olayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Bazı oyunlarda bu şekilde oluyor.

Konsol kod göstermiyor nerede? Lütfen yardım eder misiniz? Saatlerdir uğraşıyorum. Series S monitöre bağlanmıyor. Monitörde yazan sayıları bile kod olarak denedim.
Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı