XBOX One Alınır Mı

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yaza doğru konsol almayı planlıyorum. Aklımda Xbox One var ama oyunların 720p ve 900p olması 1080p oyunların az olması beni tedirgin ediyor. Kolu, Xbox Live ve Xbox Live ın PS plus fiyatına göre az olması çekiyor beni. DX12 güncellemesiyle çoğu oyun 1080p olacakmış diyorlar. Ya bilemiyorum PS4 de var aklımda daha güçlü (exc oyunlar umrumda değil bahsetmeyin lütfen) ama Xbox ın kolu almak için bile bir sebep. Sizce alınır mı ?

Oyun bilgisayarı alacak kadar paran varsa bilgisayar al. Oyun bilgisayarı için paran yoksa ve gündelik ihtiyaçlarını (Facebook, Twitter, Hotmail) karşılayacak bir bilgisayarın varsa alabilirsin.

Konsol arkana yaslanıp keyfini çıkartacağın platform. Bence 720p veya 1080p mi diyerek kafana takma. İçine hangisi siniyor ise onu al.

Oyun bilgisayarı alacak kadar paran varsa bilgisayar al. Oyun bilgisayarı için paran yoksa ve gündelik ihtiyaçlarını (Facebook, Twitter, Hotmail) karşılayacak bir bilgisayarın varsa alabilirsin.
Oyun bilgisayarı bende toplamak isterdim ama o kadar bütçemiz yok. Günlük ihtiyaçlarımı karşılayan bir laptop var BF3 1366x768 de medium 4x msaa da 40 ila 50 fps arası alıyorum.

Konsol arkana yaslanıp keyfini çıkartacağın platform. Bence 720p veya 1080p mi diyerek kafana takma. İçine hangisi siniyor ise onu al.
Evet aslında burda haklısınız fakat ne biliyim PS4 ün donanımı çok güçlü olması ve çoğu oyunun 1080p olarak çıkması beni çekiyor biraz.

PS4'ü tek geçerim. Grafik işlemcisi daha güçlü. Türkçe çıkan oyunlar da artmakta.
Cevabınız için teşekkür ederim. PS4 GPU su HD 7870 e denk gelirken Xbox One GPU su HD 7790 a denk geliyor. Ama size dediğim gibi Xbox beni çekiyor ama PS4 ün güçlü donanımı da beni çekiyor.

Dostum türkiyede ps daha yaygın ps4 almanı öneririm şahsen xbox fanı olarak söylemeliyim gta online da adam bulamıyorum o yüzden geceleri girmek zorunda kalıyorum.

PS4 kullanıcıları daha fazla. Oyunlara Türkçe desteği geliyor. PS4 diyorum.
Sanırım PS4 alacağım. Ama gönlümde hep Xbox One olacak. :)

Sırf PS4 ün donanımı daha güçlü diye alıcağım sanırım. Sonuçta bana donanım ve iyi görüntü kalitesi lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı