Xbox One kolu PC'ye Bluetooth'la nasıl bağlanır?

JesseWhiteMan

Yoctopat
Daha fazla  
Xbox One Denetleyici/Windows 10/8.1/8/7 Xbox Kablosuz Adaptör ile Uyumlu Kablosuz Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar Xbox One kolunu kablosuz bağlamak için bu cihazdan almayı düşünüyorum ancak altta başka USB'ler de var. Alttakilerden birinden PS4 vs. diyor. Yani alttakilerden biri alsam, onlarla da Xbox kolunu PC'ye kablo olmadan bağlayabilir miyim?
Teşekkürler!

Linkteki adaptör ile Xbox kolunu kullanabilirsiniz.

Bence o kadar fazla ücret ödemenize gerek yok.

Bu ürün ile hem Xbox One kolunu hem de PS4 kolunu sorunsuz şekilde PC'de kullanıyorum. Ancak sesi kulaklıktan almak için kulaklığın PC'de takılı olması gerekiyor, bluetooth ile ses aktarımı maalesef olmuyor.

Son düzenleme:
Xbox One Denetleyici/Windows 10/8.1/8/7 Xbox Kablosuz Adaptör ile Uyumlu Kablosuz Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar Xbox One kolunu kablosuz bağlamak için bu cihazdan almayı düşünüyorum ancak altta başka USB'ler de var. Alttakilerden birinden PS4 vs. diyor. Yani alttakilerden biri alsam, onlarla da Xbox kolunu PC'ye kablo olmadan bağlayabilir miyim?
Teşekkürler!

Bağlamak için bu adaptöre ihtiyacınız var. Orijinal Microsoft ürünü.

Bağlamak için bu adaptöre ihtiyacınız var. Orijinal Microsoft ürünü.

Orijinal adaptör nereden çıktı?
Evde kullandığım markası belirsiz Bluetooth USB'si ile Xbox One S kolu çalışıyor. Evde olmadığımdan resmini atamayacağım. USB ile de görüyor Bluetooth ile de görüyor. Dediğiniz ürüne ayrıyeten bir kol daha alınır :/

Orijinal adaptör Bluetooth desteği olmayan kollar için gerekli. One S ve Series S/X kolları Bluetooth ile çalışır.

Orijinal adaptör nereden çıktı?
Evde kullandığım markası belirsiz Bluetooth USB'si ile Xbox One S kolu çalışıyor. Evde olmadığımdan resmini atamayacağım. USB ıle'de görüyor Bluetooth ile de görüyor. Dediğiniz ürüne ayrıyeten bir kol daha alınır :/

Bluetooth ile kullanılırsa bazen Bluetooth hızından kaynaklı olarak yanıt verme süresi uzayabiliryor. Bu adaptör Wireless ile bağlantı yaptığı için yanıt verme süresi çok hızlı. Ayrıca ürün yorumlarına göz atsaydınız neyi kastetiğimi anlardınız.

Bence o kadar fazla ücret ödemenize gerek yok.

Bu ürün ile hem Xbox One kolunu hem de PS4 kolunu sorunsuz şekilde PC'de kullanıyorum. Ancak sesi kulaklıktan almak için kulaklığın PC'de takılı olması gerekiyor, bluetooth ile ses aktarımı maalesef olmuyor.
Fiyatı baya iyimiş. Teşekkür ederim.

Bluetooth ile kullanılırsa bazen Bluetooth hızından kaynaklı olarak yanıt verme süresi uzayabiliryor. Bu adaptör Wireless ile bağlantı yaptığı için yanıt verme süresi çok hızlı. Ayrıca ürün yorumlarına göz atsaydınız neyi kastetiğimi anlardınız.
Hocam eyvallah, verdiğiniz üründe sorun görmüyorum zaten. Resmi Microsoft yapımı ürün ne de olsa...
Demek istediğim bu fiyata fazla pahalı değil mi ? Bütçe belirtip alacaksa amenna zaten ama ortada bütçe yok. Farklı bluetoohlarda da göze çarpan bir gecikme olduğunu düşünmüyorum. Göreceli bir şey bu elbette.

Geri
Yukarı