Xbox One nasıldır?

89666

Kilopat
Orijinal Xbox One almayı düşünüyorum. Oyunlar 1080p mi? Kasıyor mu? Bulanıklık var mı? En fazla ne kadar vermeliyim ikinci ele?

Hocam bende Xbox One S var performansı gayet iyi benim için donma kasma yok bazı oyunlar 1080P'yi destekliyor Game Pass alırsanız bir de yüzlerce oyunu aylık az bir miktara oynayabilyorsun bence mantıklı.

One ve S aynı CPU, GPU ve RAM kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Genel olarak çoğu oyunda aslında 1080P göremiyor. Game Pass ile birlikte kullanabilirsiniz.

One ve S aynı CPU, GPU ve RAM kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Genel olarak çoğu oyunda aslında 1080P göremiyor. Game Pass ile birlikte kullanabilirsiniz.
1080p upscale ediyor mu hocam?

Tam olarak öyle denemez. Bazı oyunlarda 900p bile oluyor. Fakat çok da görüntü bozulması olmuyor.

Tam olarak öyle denemez. Bazı oyunlarda 900p bile oluyor. Fakat çok da görüntü bozulması olmuyor.
Öyleyse iyi hocam benim için önemli olan görüntünün bulanık, bozuk vb olmaması. 1080p ile çok fark etmiyorsa önemli değil.

@Yener K. Game pass kullanılabiliyor hocam değil mi? Bir de oyunlar akıcı mıdır? Konsollarda 30 FPS olsa bile akıcı oluyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Evet hocam. Game Pass var. Oyunlar ise optimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…