Xbox One Oyun Tavsiyesi

Daha fazla  
Merhabalar xbox live gold aboneliğim bulunmakta 100 tl bütçem var fps/rpg aksiyon, savaş , macera tarzında oyunlar oynarım online olması önceliğim uzun süre oynanacak online oyun arıyorum ben pubg düşünmüştüm sonra da ea accessi gördüm içerisinde çok sayıda oyun var sizce ne almalıyım hikayeli oyun ve oyunlar aramıyorum.

EA Access'e bakabilirsiniz. Benim önerim Rainbow Six Siege olacaktır gerçekten eğlenceli bir oyun. Konsolda ayrı bir zevk veriyor. Ayrıca 16 Ağustos'ta For Honor verilecek onu da tavsiye ediyorum. Para vermeden sadece For Honor ile birlikte bile zamanınızı dolu dolu geçirebilirsiniz.

Tom Clancy's Rainbow Six güzel fakat bütçem en fazla 100 Tl durmaplay.com gibi sitelerden önerebilirsiniz. Aslında pubg almayı düşünüyorum çünkü pc de çok oynadım ama ea access de birçok oyun var kararsızım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı