Xbox One S Alınır mı?

Ali Şengezer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkda belirttiğim gibi. Xbox One S alınır mı? PS2-PS3 kullandım. Aklımda PS4 almak vardı fakat arkadaşım Xbox One S'i önerdi. Ben de baktım ve konsol çok hoşuma gitti. Xbox One S'in oyun kumandası PS4'e göre çok daha rahat ve daha şık. PS4 mü alayım yoksa Xbox One S mi alayım?

Bence çevren ne kullanıyorsa ona önem ver, örneğin arkadaşların PS4 kullanıyorsa bence PS4 almalısın çünkü arkadaşlarınla online oyun oynayabilirsin veya arkadaşların Xbox one kullanıyorsa Xbox one almalısın, ama arkadaşlarım konsol kullanmıyor diyorsun PS4 çünkü excilusive (özel) oyunları çok güzel ve alınmaya değer. Tabi birazda sana kalmış neyden hoşlanıyorsan onu seçebilirsin.

Ben olsam Xbox One S alırdım. Çünkü Microsoftun verdiği ücretsiz oyunlar çok iyi ve zarif duruyor. Ayrıca normal PS4 te olmayan 4K özelliği bu konsolda var.

4K özelliği benim televizyonumda yok televizyonum biraz eski. xbox one s alsam bi sıkıntı yaşar mıyım?

Multiplayer oyunlar için Xbox One S öneriyorum. Ayrıca EA Acces diye bir üyelik var 30'dan fazla oyun ücretsiz aylık 12 liraya idi sanırım. Ücretsiz oyunlar öyle kötü oyunlar da değil. Bunun yanında Xbox Live ile verdikleri oyunlar Playstation'dan iyi, bu ay Project Cars var mesela. İkisini de kullanmış biri olarak Exclusive için PS4, Multiplayer ağırlıklı oyunlar için Xbox One S derim.

Oyun oynayacak insan mı yok?

Ben PS4 aldım pişmanım. Oyun desteğini kafama takıyorum aşırı derecede. Bu yüzden satmayı düşünüyorum. Sen de benim gibi dert edersen böyle şeyleri pek önermem alınmasını.

Not: Konu neden hortlamış 2017 olduğunu farketmedim.

Ben de PS4'ü satıp Xbox One S aldım zamanında, pişmanım Kişiden kişiye değişir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…