Xbox One S Controller PC bağlantısı kopuyor

Musa SAĞLAM

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Xbox One S Controller'ım var. Yaklaşık 1 senedir sorunsuz kullanmaktaydım ama son zamanlarda bağlantı sorunu yaşıyorum. Laptop'a çok yaklaştırınca sorunsuz çalışıyor. Neredeyse ekranın dibinden oynuyorum ama uzaklaştırınca bağlantı zayıflıyor ve oyunda saçma sapan hareketler yapıyor. Microsoft Store'dan Xbox donatıları ve Xbox Controller tester indirip güncelleştirme yaptım ancak sorun halen devam ediyor. Ayrıca Microsoft Store'dan Xbox donatıları uygulamasında güncelleme olduğu gösteriyor ama güncellemiyor. Güncelleştir'e tıklıyorum kendiliğinden iptal ediyor. Xbox Controller'ın pillerini de yeni değiştirdim. Yani pilden kaynaklı bir sorun da değil. Aygıt yöneticisinden cihazı kaldırıp Bluetooth'tan tekrar tanımladım yine sorun devam ediyor. Windows Update'lerinin hepsini yaptım. Windows en güncel halinde. Driver'lar en güncel halinde. Bluetooth en güncel halinde. Sadece Micro USB kablo ile sorunsuz oynayabiliyorum. Bluetooth'a geçince 40Cm'den sonra kesinti oluyor. Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı