Xbox One S Controller vs Monster Pusat Pro Gaming Wireless

Hagström Viking

Hectopat
Daha fazla  
Xbox One S Controller'ının daha iyi olduğunu biliyorum fakat o 300 TL, Monster 180 TL. Sizce bu fiyat farkına değer mi? Bilgisayarda FIFA 19 oynamak için alıyorum. Açıkçası çok fazla olumlu yorum gördüm o yüzden bi karşılaştırmaya alalım dedim. Teşekkürler.
Güncel.

Son düzenleme:
Eğer uzun ömürlü olsun, arada bir "Kol basmıyor!" demeyeyim istiyorsanız Xbox One S. Ha yok ben arada sırada oynuyorum, ileri seviyede bir kalite istemiyorum diyor iseniz Monster alabilirsiniz. Yaklaşık 3 aydır Xbox One S kullanıyorum. Gayet ergonomik, hissiyatlı ve kaliteli bir kontrolcü kendisi.

Eğer uzun ömürlü olsun, arada bir "Kol basmıyor!" demeyeyim istiyorsanız Xbox One S. Ha yok ben arada sırada oynuyorum, ileri seviyede bir kalite istemiyorum diyor iseniz Monster alabilirsiniz. Yaklaşık 3 aydır Xbox One S kullanıyorum. Gayet ergonomik, hissiyatlı ve kaliteli bir kontrolcü kendisi.
Yani en azından 2ay sonra basmıyor ya demek istemiyorum. Teşekkürler hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı