Xbox One S Controller Wireless ile bağlama

Justpub

Hectopat
Arkadaşlar geçen günlerde Xbox One S Controller ve SSD'nin RGB'si ile alakalı bir konu açmıştım fakat. Çözüm bulamadım bende risket atmamak için başka çözüm yolları arayışındayım.
İlk olarak anakartımda Bluetooth cihazı yok. Ugreen markasının Bluetooth cihazını aldım ama kopma sorunları oluyor. Bu yüzden Wireless ile bağlamayı düşünüyorum. Söylenenlere göre Wireless ile kopma problemi olmuyormuş.
Şimdi Türkiye'de bu adaptörü bulmak zor olduğu kadar aşırı pahalı da.
Tecrübeli bilgili arkadaşlar bunu kendim yapama şansım var mı?
Veya Aliexpress üzerinden bir ürün buldum yorumlarda işe yaradığı söylenmiş. Vergisi ne kadar çıkar ya da gümrüğe takılır mı?

TRY 121.09 26%off | USB receiver for Xbox One 2ND generation Controller PC Wireless adapter for Windows7/8/10 laptops Wireless Controller adapter.

Arkadaşlar geçen günlerde Xbox One S Controller ve SSD'nin RGB'si ile alakalı bir konu açmıştım fakat. Çözüm bulamadım bende risket atmamak için başka çözüm yolları arayışındayım.
İlk olarak anakartımda Bluetooth cihazı yok. Ugreen markasının Bluetooth cihazını aldım ama kopma sorunları oluyor. Bu yüzden Wireless ile bağlamayı düşünüyorum. Söylenenlere göre Wireless ile kopma problemi olmuyormuş.
Şimdi Türkiye'de bu adaptörü bulmak zor olduğu kadar aşırı pahalı da.
Tecrübeli bilgili arkadaşlar bunu kendim yapama şansım var mı?
Veya Aliexpress üzerinden bir ürün buldum yorumlarda işe yaradığı söylenmiş. Vergisi ne kadar çıkar ya da gümrüğe takılır mı?

TRY 121.09 26%off | USB receiver for Xbox One 2ND generation Controller PC Wireless adapter for Windows7/8/10 laptops Wireless Controller adapter.
Bağlayacağın PC mi Xbox mı?

Hocam bu kadar uğraşmayın. Kablo ile bağlayın daha iyi. İlk nesil olan Xbox kolları Bluetooth desteklemediği için. Bazı kolların kutusundan bu aparat çıkardı. Bu kollar farklı fiyata satılırdı.

Hocam kablo ile bagladığımda açtığım önceki konuda gibi saçma sorunlar yaşadım. Ssd ye zarar vermek istemiyorum. Eski bir kablo kullanıyorum şimdi bir sorun yok gibi ama çok kısa oda.
Evet duymustum hocam ama en verimliside bu wireless olayı.
@Yener K.
Bende xbox one s vardı. Bir tane kolunu hiç zorlanmadan Bluetooth ile bağladım. LAptopA
Hocam normalde bende öyle kullanıyordum masaüstüne geçiş yaptım. İstediğim verimi alamadım bluetooth üzerinden. Wireless ile bağlanmak istiyorum onunda yollarını arıyorum.

Geri
Yukarı