Xbox One S Gamepad Pil Tavsiyesi

orcunycl

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Katana B17VGK-1030XTR
Intel Core i7 13620H
Nvidia RTX4070
64 GB (2x32) Kingston Fury DDR5 5600mhz RAM
MSI M480 2 TB SSD
Meslek
Matematik Öğretmeni
Arkadaşlar yeni bir Xbox One S sahibiyim. Gamepad'de duracell piller takılı fakat 1 hafta geçmeden pilin seviyesi kırmızıya düştü. Bu durum normal mi, her hafta pil mi alacağım ben buna? Bu konu hakkında tavsiyesi olan var mı?

Bim de satılan alkalin piller var hem ucuz hemde duracelle aynı dayanıyor bende de vardı one s 2 tane duracell 20tl iken 8 adet pili bimden yarı fiyatına alıyorsun ve onlarda aynı şekilde 1 bilemedin 2 hafta gidiyor oldukça ekonomik oluyor şarjlı pil olursa farklı tabi

GP 6'lı (4+2) ReCyko 2700 Serisi Ni-Mh Şarj Edilebilir AA Kalem Pil

Bu ürünü almıştım vatan bilgisayardan 3-4 ay önce şarj istasyonu ile birlikte. Günde 5-6 saat kullanıyordum ve 1 hafta rahat kullanabiliyordum.

En mantiklisi sarjli pil almak. Digerlerine verecegin parayla sarjli pil alip, uzun süre rahat bir sekilde kullanirsin.
Katılmıyorum.Normal pil özellikle bim pilini öneririm.Duracellden daha iyi dayanıyor.4 tanesi 2.95 Tl ki ben 4 taneyle 1 1buçuk ay idare ettim şarjlı oldugunda hem daha çabuk bitiyor.Hemde onu şarj ederken elektrik harcıyor o harcadıgı elektrik bim pilinin fiyatı kadar en aşağı.Önerim bim pilidir ama bu benim düşüncem.

Şarjlı pil daha çabuk bitiyor diye bir şey yok. Alacağın kaliteli bir pil uzun süre kullanılabilir. Sıradan pil alıp sonradan çöpe atacağına bir kere alır yıllarca kullanırsın.

Bir pili şarj etmek için harcadığın elektrikten hiçbir şey olmaz. Doldururken harcayacağın elektrik maksimum 7-8 Watt gibi bir değere tekabül ediyor. Evde sürekli elektriğe bağlı cihazlardan çok daha az yakıyor kısacası.

Boş yere tek kullanımlık pillere para harcamayın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı