Xbox One S hala alınır mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Ömrümde sadece Xbox 360 ve PS3 kullandım oyun konsolu olarak bilgisayar Olarak'da öyle aman aman her oyunda rahat +60 FPS veren bilgisayarlarada sahip değilim ve çok kaliteli bir Xbox 360 oyun koleksiyonum var sizce artık devri geçti mi yoksa hala alınır mı?

Hocam Series S'de disk girişi olmaması büyük sıkıntı benim vazgeçemeyeceğim kadar büyük bir oyun koleksiyonum var.

1500 iken almıştım geçen yaz. Hala götürüyor, ama bu fiyatlar aşırı uçuk. Series S istemediğini söylemişsin.

Ucuza bulabilirsen almanı öneririm. Ve X360 oyunlarının kaç tanesi geriye uyumluluğa sahip, onu bir incele istersen. Onu da göz önünde bulundur. Belki önceki nesil konsol aldıracak kadar önemli değildir.

Ömrümde sadece Xbox 360 ve PS3 kullandım oyun konsolu olarak bilgisayar Olarak'da öyle aman aman her oyunda rahat +60 FPS veren bilgisayarlarada sahip değilim ve çok kaliteli bir Xbox 360 oyun koleksiyonum var sizce artık devri geçti mi yoksa hala alınır mı?

Hocam satın üstüne biraz daha ekleyin bilgisayar alın konsol sadece oyun oynamaya yönelik bir cihaz bilgisayar alırsanız her şeyi yaparsınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı