Xbox One S kaça satılır?

Yer
Malatya
3 yıldır hiç kullanmadığım bir Xbox One S konsolum var. 2018'de almıştım, 1 sene oynadım bıraktım. Garantisi bitti, 256 veya 512 GB (Kontrol ederim), hasarı yok. Bakım yapılmadı ama temizletebilirim, termal macunu (?) yeniletebilirim. En düşük kaç TL'ye satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıldır hiç kullanmadığım bir Xbox One S konsolum var. 2018'de almıştım, 1 sene oynadım bıraktım. Garantisi bitti, 256 veya 512 GB (Kontrol ederim), hasarı yok. Bakım yapılmadı ama temizletebilirim, termal macunu (?) yeniletebilirim. En düşük kaç TL'ye satabilirim?

3-4K civarına satabilirsiniz.

3 yıldır hiç kullanmadığım bir Xbox One S konsolum var. 2018'de almıştım, 1 sene oynadım bıraktım. Garantisi bitti, 256 veya 512 GB (kontrol ederim), hasarı yok. Bakım yapılmadı ama temizletebilirim, termal macunu (?) yeniletebilirim. En düşük kaç TL'ye satabilirim?

4. 4500 civarı all digital ise 3.600 civarlarında satılır.

3000 veya 4000'e satılır.

Geri
Yukarı