Xbox One S Tercih Edilmeli mi?

grgrrrrrr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Xbox One kullanıyorum, konsoldan memnunum fakat Xbox One S'in 4K UHD özelliği falan beni baya etkiledi. Acaba One'ı satıp S'i alsam mantıklı bi hareket yapmış olurmuyum? İkisinin arasında hem oyun performansı hemde görsellik açısından dağlar kadar fark var mı?

Scorpio al S almanın normal One kullanın için gereği yok. 4K oyun oynayamazsınız sadece 4K çıkış veriyor.

Tavsiye etmem. Birkaç yıla yeni nesil konsollar çıkar büyük ihtimalle.

Eskiden kullandığın bir xbox360ın varsa extra bir fayda:
Xbox 360 ında ki oyunları One S te kullanabilirsin ama oyun orjinal olacak(torrent değil). İstersen ayrıntılarına şurdan bakabilirsin:
Xbox One S | Xbox

Son düzenleme:
Eskiden kullandığın bir xbox360ın varsa extra bir fayda:
Xbox 360 ında ki oyunları One S te kullanabilirsin ama oyun orjinal olacak(torrent değil). İstersen ayrıntılarına şurdan bakabilirsin:
Xbox One S | Xbox
Xbox One S'e özel bir özellik değil o Xbox One'da da oluyor. Geriye uyumluluk adı altında belli Xbox 360 oyunlarını yeni nesil grafikleriyle sunuyorlar.

@grgrrrrrr Xbox exc. oyunları PC'ye de geliyor. Sizin yerinizde olsam PC'mi yükseltir veya PC toplarım. Xbox One'nız varsa gerek yok diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…