Xbox One ve Xbox One S arasında grafik farkı var mı?

Playstation 4 almaya karar verdim. Çünkü Xbox oyunları Türkçe değilmiş. Doğru mudur? Gerçekten oyunları Türkçe değilse PS4 alıcam. Hem de God Of War hayatta en sevdiğim oyun olduğu için PS4 almayı düşünüyorum. Diğer oyunlarını oynadım. 4'ü de oynayacağım. Çünkü mitolojileri çok severim.

Oyunlar Türkçe değil, bu başlı başına bir sebepse almayın evet.

Oyunlar Türkçe değil, bu başlı başına bir sebepse almayın evet.

Evet benim için başlı başına bir sebep. Çünkü İngilizce'm hiç iyi değildir. Hikayeyi ve komutları anlamadan oyun oynayamam. Bunun için PS4 alacağım. Yardımınız için çok teşekkürler.

Alacaksan X al,şu anda S almak gereksiz harcama.

Exclusive oyunlar ilginizi çekmiyorsa kesinlikle XBOX önerim one s bütçe yeterliyse One X.

S ile One arasında pek fark yok ama grafikler iyi olsun istoryorsanız X tek seçenek.

yani xbox one fat alınırmı fifa 2018 wwe 2k19 oynıyabilirmiyim

One ve S arasında 4K video oynatma dışında oyunlar arasında grafik farkı yok. S modeli almak adaptör sorunu vs. kaldırması almak için başlı başına bir sebep. PS4 aldığında oyun alacak bütçen varsa PS4 al ancak emin ol ki beş, altı oyun sonra konsol yatmaya başlayacak oyunsuzlukta. Çünkü aşırı pahalı yeni oyunlar ve ancak ikinci el piyasası ve kardeşliğe yönelmeniz gerek. Gamepass ise çok dinamik, sürekli yeni oyunlar geliyor.

Yani fat alsam bozulmaz değil mi? Onda da kasma donma olmadan oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozulma olayı bambaşka bir olgu. Bozulabilir de bozulmayabilir de. Oyun deneyimi ise aynı olacaktır. One S tercih etmeniz sizin yararınıza. Aralarındaki fiyat farkı çoksa Fat alabilirsiniz fakat cihaz çok eski üretim olacağından arıza ihtimali daha da artacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…