XBOX ONE X vs PC

Princess Azula

Hectopat
Yer
From Mathilda
Daha fazla  
3500 TL gibi bir bütçem var. Ben bu bütçeyle konsol ya da bilgisayar almayı düşünüyorum. Elimdeki bilgisayar giriş seviyesi bu yüzden neredeyse çoğu oyunu oynayamıyorum. Yatağıma yatıp konsolun zevkini çıkarmayı istiyorum fakat bir yandan da alıştığım bilgisayar platformunu bırakırsam sıkılır mıyım diye düşünüyorum. Sizce hangisini alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 TL gibi bir bütçem var. Ben bu bütçeyle konsol ya da bilgisayar almayı düşünüyorum. Elimdeki bilgisayar giriş seviyesi bu yüzden neredeyse çoğu oyunu oynayamıyorum. Yatağıma yatıp konsolun zevkini çıkarmayı istiyorum fakat bir yandan da alıştığım bilgisayar platformunu bırakırsam sıkılır mıyım diye düşünüyorum. Sizce hangisini alayım?
Bence pc alıp yanına xbox gamepadi alabilirsin

4k televizyonunuz varsa xbox yoksa pc derim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı