Xbox oyunlarının exe dosyaları nereden bulunur?

U1vi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 1-2 gün önce Xbox Game Pass uygulamasına Bannerlord geldi, oyunu indirdim mod kurmak istiyorum ama C:\XboxGames\Mount & Blade II- Bannerlord kısmında oyunun exe dosyasını bulamıyorum. Mod Launcher kurmak için exe dosyasına ihtiyacım var, nereden bulabilirim exe dosyasını yerini bilen var mı?

MB'yi bilmem de Forza Horizon 4Ü bayağı saklamıştı adamlar gizli şifreli klasörlerle falan. Klasöre girene kadar canım çıkmıştı. Oradan aldığın oyunları modlamak hiç kolay değil hatta mümkün mü onu bile bilmiyorum

Arkadaşlar daha 1-2 gün önce Xbox Game Pass uygulamasına Bannerlord geldi, oyunu indirdim mod kurmak istiyorum ama C:\XboxGames\Mount & Blade II- Bannerlord kısmında oyunun exe dosyasını bulamıyorum. Mod Launcher kurmak için exe dosyasına ihtiyacım var, nereden bulabilirim exe dosyasını yerini bilen var mı?

Buldun mu kral exe dosyasını?

Sorun exe dosyasıyla alakalı mı bilmiyorum ama modları tekrar kurunca kuruldu senin sorunun neydi?

Reis benim sorun tamamen farklı bende şarj kesme sorunu var. Oyuna ilk girdiğimde şarj kesiyor birkaç kere. Bir de uzun süre oynayınca kale fetihlerine savaşlara girince şarj kesmeye başlıyor. Sanırım oyunun optimizasyonu kötü ya da bende mi sorun var anlamadım. İlk yüklediğimde oynarken hiçbir sıkıntı yoktu.

Bende başlatma şeklini değiştirmek için vesaire ihtiyacım olmuştu ama sonradan exe dosyasını buldum. Ama işe yaramadı.

NOT: Oyunu başlatan exe dosyası ( C:\XboxGames\Mount & Blade II- Bannerlord\Content ) bu konumdaki ( gamelaunchhelper ) bu isimli dosya.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-03 182119.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-03 182119.png
    102,9 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı