Xbox S güç olarak Warzone için yeterli mi?

TwoTwo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ben bir Warzone oyuncusu olarak konsola geçmeyi düşünüyorum sizce Xbox S Warzone için yeterli mi? PS5 arasında ciddi bir fark var mı?

Merhaba dostlar, ben bir Warzone oyuncusu olarak konsola geçmeyi düşünüyorum sizce Xbox S Warzone için yeterli mi? PS5 arasında ciddi bir fark var mı?
Hocam series s gayet güçlü. Bildiğim kadarıyla 60fps çalıştırıyor. Konsollarda 60+ fps o kadar önemli değil zaten (120 var mı bilmiyorum)

Hocam Series S gayet güçlü. Bildiğim kadarıyla 60FPS çalıştırıyor. Konsollarda 60+ FPS o kadar önemli değil zaten (120 var mı bilmiyorum)

PS5 kıyasla güçsüz sanırım GTA 6 kafamı karıştırıyor

PS5 kıyasla güçsüz sanırım GTA 6 kafamı karıştırıyor
Hocam konuda başka bir oyunla ilgilu bir bilgi vermemişsiniz. Zaten series s ps5 in yarı fiyatında.

PS5 ile arasında performans farkı var. Ancak fiyat olarak da büyük bir fark olduğunu düşünürsek bence Xbox Series S almak her türlü daha mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…