Xbox Series S Depolama Nasıl Arttırılır?

slenderblue

Centipat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi cihaz 512 GB SSD ile geliyor ve işletim sisteminden sonra bize kalan 360 GB oluyor. Ben bu durumda 2 oyun indirsem alan bitiyor. Seagate'in ürettiğini SSD ise Türkiye'de satılmıyor. Bunu nasıl artıracağım ben? Detaylıca anlatır mısınız? Cihazı 2 gün önce sıfır aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi cihaz 512 GB SSD ile geliyor ve işletim sisteminden sonra bize kalan 360 GB oluyor. Ben bu durumda 2 oyun indirsem alan bitiyor. Seagate'in ürettiğini SSD ise Türkiye'de satılmıyor. Bunu nasıl artıracağım ben? Detaylıca anlatır mısınız? Cihazı 2 gün önce sıfır aldım.

Taşınabilir SSD veya HDD al bütçen varsa SSD öneririm.

Kutu içeriğinden kol için Type-C kablosuda çıkmıyor bunu bende alabilirim 150-200 lira bir şey değil ama çok saçma değil mi Xbox Türkiye ile iletişime geçince sanırım bu kabloyu yolluyormuşlar hatta bazen kol yolladıkları bile oluyormuş diye duydum birkaç arkadaştan bunun doğruluk payı nedir?

SSD alarak veya HDD alarak depolamanızı arttırabilirsiniz. Tavsiyem 1TB SSD veya HDD bakmalısınız çünkü oyun boyutları aşırı fazlalaştı.

Geri
Yukarı