Xbox Series S Game Pass vs PlayStation 4 PS Plus

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
Konsol amayı düşünüyorum da Xbox Series S alıp Game Pass almak mı mantıklı? Yoksa PS4 Pro alıp PS Plus almak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim fikrime göre PS5 aşağı alınmamalı. PS4 Pro alacaksın birkaç sene kullandıktan sonra PS5 Pro falanlar çıkacak sattığında zararda olacaksın her türlü. Desteği de bitti zaten belki spor oyunları gelmeye devam eder ama genel olarak pek bir desteği kalmadı o yüzden ben series diyorum. Kullandıktan sonra satıp PS alabilirsiniz bu arada bilgisayarınız var mı?

PS4 ölü bir konsol. Series S tavsiye ederim. Exclusive oyunlar vs. için alıp oynanır ama sırf onlar için de diğer kalan oyunlarda 30 FPS çilesi çekmeye değer mi bilemiyorum. Önceliğine bağlı biraz.

Hocam bu sorunun net bir cevabı yok aslında, Playstation oyunlarını seviyorsanız illa ki ps almanız gerekecek. Oyun oynatacak kadar güncel bir pcniz yoksa xbox almanız daha mantıklı olacaktır. Eğer PC'niz güncelse ps almanız mantıklı olur.

Series S yeni nesil bir konsol. PS4 Pro'dan biraz daha performanslı ama PS4 Pro 4K hedeflerken Series S 2K hedefliyor. Kesinlikle Series S

Geri
Yukarı