Xbox Series S için SSD önerisi

Peki bu taşıma işlemi ne kadar sürer ve oyunun save dosyası zarar görür mü? Ve harici disk önerebilir misiniz?
100 GB bir oyun ortalama 5-10 dakika sürebilir. Tabi ki kendi kullandığım HDD için geçerlidir. Bu benim kullandığım HDD eğer fiyatı bütçenizi aşarsa 1 TB modeline bakabilirsiniz. Bütçe sıkıntınız yoksa Bunu öneririm. Hem 4 TB hem de Xbox ile tam uyumlu çalışıyor. Tam anlamıyla ömürlük diyebilirim.

100 GB bir oyun ortalama 5-10 dakika sürebilir. Tabi ki kendi kullandığım HDD için geçerlidir. Bu benim kullandığım HDD eğer fiyatı bütçenizi aşarsa 1 TB modeline bakabilirsiniz. Bütçe sıkıntınız yoksa Bunu öneririm. Hem 4 TB hem de Xbox ile tam uyumlu çalışıyor. Tam anlamıyla ömürlük diyebilirim.
Hocam bunların SSD hali var mı? Bir de ben 500 gb'lik istiyorum varsa bildiğiniz atabilir misiniz?

@Niko BelIic

Son düzenleme:
Hocam bunların SSD hali var mı? Bir de ben 500 gb'lik istiyorum varsa bildiğiniz atabilir misiniz?

@Niko BelIic
Bunu önerebilirim. Tabi alternatif çok önerdiğim SSD biraz daha ucuz diyebilirim. Bütçe artarsa daha hızlı SSD'ler bulabilirsiniz fakat gerek olduğunu sanmıyorum işinizi görecektir. Farklı modeller isterseniz ise bağlantı türünün SATA olmasına dikkat edin.

Bunu önerebilirim. Tabi alternatif çok önerdiğim SSD biraz daha ucuz diyebilirim. Bütçe artarsa daha hızlı SSD'ler bulabilirsiniz fakat gerek olduğunu sanmıyorum işinizi görecektir. Farklı modeller isterseniz ise bağlantı türünün SATA olmasına dikkat edin
Hocam HDD de olabilir şu an baktım da bunlar pahalı imiş. HDD 500 GB bildiğiniz var mı?

Hocam HDD de olabilir şu an baktım da bunlar pahalı imiş. HDD 500 GB bildiğiniz var mı?
500 GB HDD size attığım SSD ile aynı paraya gelir, hatta daha pahalı da olabilir. Ya bütçenizi arttırmalısınız yada yukarı da bahsettiğim SSD'i almalısınız. Ayrıca karar veremezsiniz konu açın, daha iyi olur.

Geri
Yukarı