Xbox Series S nereden alınır?

Kayra72

Picopat
Daha fazla  
Xbox Series S Microsoft'un kendi sitesinde 4 bin lira iken MediaMarkt, Vatan gibi mağazalarda 14 bin lira. 8 bin lira var. Acaba nereden alabilirim ucuza Microsoft sitesinden başka? Elden teslim almak istiyorum. Xbox Series S alınır mı? Alırsam kaç sene daha beni idare eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series S Microsoft'un kendi sitesinde 4 bin lira iken MediaMarkt, vatan gibi mağazalarda 14 bin lira. 8 bin lira var. Acaba nereden alabilirim ucuza Microsoft sitesinden başka? Elden teslim almak istiyorum. Xbox Series S alınır mı? Alırsam kaç sene daha beni idare eder?

O 4 bin lira eski fiyattır ilk çıkış fiyatı Hepsiburada Trendyol Amazon gibi yerlerden güvenli alabilirsin elden istersen vatan MediaMarkt Teknosa gibi yerler tek çare.

Series S almanızı tavsiye etmem. Fiyatı da son 6 ayda çok zamlandı. Bazı oyunları kaldırmadığı için xboxa oyunlar geç çıkıyor.

Bende Series S sevmem ama oyunları iyi kötü açıyor bu paraya PS4 almaktan mantıklı bende vardı grafikler çöp diye satıp RX 6600 PC aldım birkaç ay önce ama şu an PC almak zor bütçe Series S yetiyorsa iş görür ayrıca oyunlar o konsol yüzünden ertelenmiyor ertelencek olsa işler zor olsa Series S destek almaz eylül'de yeni modeli gelecek olmaz.

Bende Series S sevmem ama oyunları iyi kötü açıyor bu paraya PS4 almaktan mantıklı bende vardı grafikler çöp diye satıp RX 6600 PC aldım birkaç ay önce ama şu an PC almak zor bütçe Series S yetiyorsa iş görür ayrıca oyunlar o konsol yüzünden ertelenmiyor ertelencek olsa işler zor olsa Series S destek almaz eylül'de yeni modeli gelecek olmaz.

Yeni model derken? Series X de güzelce çalışan oyun s de sıkıntı çıkardığı için erteleniyor. Mesela Baldur's Gate 3.bu fiyata hala RX6600 hazır sistem bulunabilir.

Yeni model derken? Series X de güzelce çalışan oyun s de sıkıntı çıkardığı için erteleniyor. Mesela Baldur's Gate 3.bu fiyata hala RX6600 hazır sistem bulunabilir.

1 TB siyah modeli çıkacak şu an kampanya dışı bu paraya RX 6600 3060 kalmadı en az 15-16 k oldu kampanyalardanda almak çok zor bazen stok açılır açılmaz bitiyor.

Geri
Yukarı