Xbox Series S vs PC

ege29099

Decapat
Daha fazla  
Ben PC alacağım ama şimdi Xbox Series S gördüm alacağım PC 16k ama Xbox Series S 11k ve Xbox, alacağım PC'nin açamadığı oyunları 60FPS açabiliyor hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
16k’ya alacağınız PC’nin açamayacağı oyun olmaz ki. Ben olasam PC alırdım çok daha fazla şey yapılabiliyor. PC almaya karar verirseniz de öneri konusu açın.

Ben PC alacağım ama şimdi Xbox Series S gördüm alacağım PC 16k ama Xbox Series S 11k ve Xbox, alacağım PC'nin açamadığı oyunları 60FPS açabiliyor hangisi daha mantıklı?

Hocam şimdi 16K'ya PC alabiliyorsanız bu bütçeyle Series S bakmak saçma olur biraz daha katabilirseniz X de alınabilir fakat PC tercih ederdim bende.

Düşündügum PC laptoptu sürekli köye gidip geldiğim için daha uygun olur diye düşünmüstüm ve bir tanıdığın önerisiyle Monster Abra A5 v16.7'ye karar verdik şu an güncel fiyatı 15 bin ama özellikleri çok düşük geldi ve çoğu oyunda Xbox Series S'in perfoemansı daha iyi PC'ye göre.

Sadece oyun oynayacaksın konsol al oyunlar daha ucuza denk gelir ayrıca hiçbir konsolda acaba bunu kaldırırım demezsin konsollar kasmadan her oyunu çalıştırır bence Xbox al.

Yeni konular

Geri
Yukarı