Xbox Series S yeni oyunları kaç yıl daha kaldırır?

forummanyagı

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sifir veya 2 el Xbox Series S almayi düşünüyorum. Xbox Series S kaç yıl daha güncel oyunlari kaldirir?

Bir sorum daha olacak; Xbox Series S'de Online oyun oynamak kolay mi? Zor diyorlar, Battlefield falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
2,3 yıl götürür bence. Ama 4 yıl ve sonrasında gücü yetmeyebilir.

Merhaba, sifir veya 2 el Xbox Series S almayi düşünüyorum. Xbox Series S kaç yıl daha güncel oyunlari kaldirir?

Bir sorum daha olacak; Xbox Series S'de Online oyun oynamak kolay mi? Zor diyorlar, Battlefield falan.
Battlefield gibi oyunları gamepad ile oynamak tam işkence zaten. 2-3 yıl daha götürür sonrasında RAM kısmı büyük sorun yaratıcak.

Battlefield gibi oyunları gamepad ile oynamak tam işkence zaten. 2-3 yıl daha götürür sonrasında RAM kısmı büyük sorun yaratacak.

Hocam bir şey soracağım Xbox'si PC'ye baglasam mouse ile oynayabiliyor muyum?

Tahminimce 2026-2028'e kadar. Belki küçük yapımlar 2030'a kadar gelir.

Alışana çerez alışmayana işkence. Ben gamepade alışığım ve hiçbir oyunda zorlanmıyorum. Klavye mouse'a alıştıysanız zorlayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…