Çözüldü Xbox Series S'e HDD takılırsa içindeki veriler silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak3722

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Xbox Series S konsoluma aile fotoğraflarimizi depoladığım HDD'yi bağlamak istiyorum. İçindeki fotoğrafları ve videolar silinir mi bağlarsam?

Çözüm
Anladım gitmemesi için herhangi bir çözüm yolu var mı peki?

Oyun için kullanacaksınız her türlü gider çünkü format atıyorsunuz. Yine de içini görmek için HDD'yi takabilirsiniz. Taktığınız anda formatlamaz korkmayın. Size soracak zaten ne için kullanmak istiyorsunuz diye.
Merhaba Xbox Series S konsoluma aile fotoğraflarimizi depoladığım HDD'yi bağlamak istiyorum. İçindeki fotoğrafları ve videolar silinir mi bağlarsam?

Silinmez ama Xbox360'a bağlamak için içine yazılım atıyorduk bunda da öyle olabilir.

Silinmez diye düşünüyorum harici bağlacaksınız değil mi oyunu ayrı klasör oluşturup o klasöre yükler PC mantığı budur.

Anladım gitmemesi için herhangi bir çözüm yolu var mı peki?

Oyun için kullanacaksınız her türlü gider çünkü format atıyorsunuz. Yine de içini görmek için HDD'yi takabilirsiniz. Taktığınız anda formatlamaz korkmayın. Size soracak zaten ne için kullanmak istiyorsunuz diye.

Çözüm
Anladım gitmemesi için herhangi bir çözüm yolu varmı peki?

O Zaman En iyisi para biriktirip 512 gblik expansion kart almak cevaplarınız için teşekkür ederim

O zaman en iyisi para biriktirip 512 GB'lik expansion kart almak cevaplarınız için teşekkür ederim.

Veya başka bir hdd/ssd alabilirsiniz. Expension kart her oyunu açabiliyor evet ama çok fazla pahalı gelebilir. 1TB hdd/ssd alırsanız sadece yeni nesil optimizeleri "depo"layabilirsiniz. Ben oynadıkça HDD'ye taşıyordum. Bir kere bir sürü oyun yüklüyorsunuz daha sonra Xbox'daki alanınıza göre oradan oraya aktarıyorsunuz yani. Aynı anda 3-4 oyunu Xbox'da oynuyordum, biri bitince HDD'ye atıp baska oyunu Xbox'a geçiriyordum 10-15dk bekleyerek :).

Series X için 4TB'lik bir HDD kullanıyorum. HDD'yi oyun için kullanmak istediğinde cihaz oyun için optimize ederek formatlıyor sonrasında kullanabilirsiniz. Medya aygıtı olarak da kullanabilirsiniz bu sefer de oyun kurulmuyor ancak.

Geri
Yukarı