Xbox Series S'te hangi GTA 5 versiyonu alınmalı?

aurorasI0

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam Xbox Series S almayı düşünüyorum normal hikayeli mod GTA 5 oynamak istiyorum. Hangi versiyonunu alayım, şu aşağıdaki işimi görür mü? Bir de indirimde görünüyor ben Xbox'u birkaç hafta sonra almayı planlıyorum. Yine indirime giriyor mu?

gta 5 xbox.jpg

Xbox series X|S versiyon demem next gen versiyon demek oluyor. Seriese göre optimize edilmiş ve grafikleri daha yüksek kalite oluyor. Ama bildiğim kadarıyla onda indirim yok. Bu yüzden karar sizin.

hocam bu versiyonda normal hikaye modu mu var sadece
Oyun açısından fark yok. Dediğim gibi sadece series versiyonu next gen için özelleştirilmiş iyileştirilmiş. Next gen versiyonda daha akıcı ve daha kaliteli grafiklerle oynarsınız. Diğerinde xbox one da oynuyormuş gibi oynarsınız. Yoksa çoğu oyunda oyun içi değişiklik olmuyor. Gta 5'te de bir değişiklik yok diye biliyorum. Ben oynadığım zaman next gen versiyonu çıkmamıştı.

Hocam Xbox Series S almayı düşünüyorum normal hikayeli mod GTA 5 oynamak istiyorum. Hangi versiyonunu alayım, şu aşağıdaki işimi görür mü? Bir de indirimde görünüyor ben Xbox'u birkaç hafta sonra almayı planlıyorum. Yine indirime giriyor mu?

Eki Görüntüle 2078292
Görselde ki kesinlikle en avantajlı olanı onu alın.

197 lira olanı şimdi alın, Xbox'u alınca hesabınızı bağlayıp indirin.
hocam peki steam üzerindeki gta 5im xboxta oynanmaz değil mi

Oyun açısından fark yok. Dediğim gibi sadece series versiyonu next gen için özelleştirilmiş iyileştirilmiş. Next gen versiyonda daha akıcı ve daha kaliteli grafiklerle oynarsınız. Diğerinde xbox one da oynuyormuş gibi oynarsınız. Yoksa çoğu oyunda oyun içi değişiklik olmuyor. Gta 5'te de bir değişiklik yok diye biliyorum. Ben oynadığım zaman next gen versiyonu çıkmamıştı.
peki şimdi satın alsam daha sonra xboxa nasıl bağlayacağım bir de pcde epic gamesten gta 5 ssatın almıştım xboxta oynanmaz değil mi

hocam peki steam üzerindeki gta 5im xboxta oynanmaz değil mi

peki şimdi satın alsam daha sonra xboxa nasıl bağlayacağım bir de pcde epic gamesten gta 5 ssatın almıştım xboxta oynanmaz değil mi
Oynanmaz hocam. Bağlama konusunda da öyle bir şey yok. Aldığınız hesapla xbox konsolunuza girdiğiniz zaman indirebileceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı