Elektronik Xbox series Wireless 9.nesil gamepad 1599 TL

Bu versiyon PC üzerinden kullanılıyor mu? Robot white yazmışlar yanına, yazmayan daha pahalı. Muhabbeti anlamadım hiçbir yerde de yazmamışlar.

Bu kadar para verip şarj edemeyeceğim bir ürün şahsen çok saçma geliyor bana. Pili o kadar uzun süre gideceğini düşünmüyorum. Sürekli pil parası vermekte mantıklı değil.
Sarj edilebilir pil al sen de ? Ben sarj edillebilir pillerle kullanıyorum. Pil teknolojisi sadece marketlerden aldığınız kullan at tek kullanımlık pillerden ibaret değil. Bu şekilde pilli olması bataryasının 2 yıla çöp olup servis servis dolanmaktan iyidir. Batarya dediğin de birden çok pilin birbirine bağlanması zaten.

Sarj edilebilir pil al sen de ? Ben sarj edillebilir pillerle kullanıyorum. Pil teknolojisi sadece marketlerden aldığınız kullan at tek kullanımlık pillerden ibaret değil. Bu şekilde pilli olması bataryasının 2 yıla çöp olup servis servis dolanmaktan iyidir. Batarya dediğin de birden çok pilin birbirine bağlanması zaten.
Hocam benim ürün kargo sürecinde şuan, bir yorumda type c kablosuyla pc ye bağlandığında pil gerekmiyor denmiş böyle mi durum?

Üst seviye bir gamepad için neden batarya yerine pil koymuşlar ki?
Hocam yıllarca PlayStation kullanmış biri olarak ilk başta bende temkinli yaklaşmıştım bu pil olayına hatta sırf bu yüzden xbox almaktan kaçınıyordum ama bi arkadaşımın sayesinde fikrim değişti şimdi mesela dualshockta dahili 800 miliamperlik dahili pili bulunmakta ama ben xboxq geçtiğimde herbiri 2700 miliamperlik 4 adet şarj edilebilir pil aldım amazondan 160 tl vererek sonra 50 lirayada pil şark adaptörü aldım dolap uygulamasından ikinci el olarak geçen yazdan beri kullanıyorum ve çok memnunum ve aldığım piller 2500 defa tekrardan şarj edilebiliyor ve kullanım süresi gayet iyi demem o ki bence pil olayı dezavantaj değil de bir avantaj tabi bu benim şahsi fikrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı