Xbox series X, Arctis 7 Wireless 2019 ile uyumlu mu?

Çikolatadam

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, size yeni çıkacak Xbox series X hakkında birkaç soru sormayı planlıyorum yardım eden herkese şimdiden çok teşekkürler.
İlk sorum şu yeni çıkacak Xbox Arctis 7 wirless 2019 editon oyuncu kulaklığıyla uyumlu olur mu?
İkinci sorum ben bunu Vatan veya MediaMarkt gibi sitelerden almak yerine Amazon'un .de sitesinden alsam karlı olur muyum? Nereden almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Uyumlu olmayabilir. Steelseries forumunda Arctis 1, 3 ve Pro'nun uyumlu olacağı yazıyor ama diğer modellerle ilgili ben de bilgi bulamadım.

2- Tabii ki alabilirsin. Amazon Almanya Series X Türkiye alımına açıktır. Ayrıca daha uygun gümrük vergisi ve kargo ücreti ile bulabilirsen Amazon Amerika, Kanada, Fransa ve İtalya da açık Türkiye'den satın alımlara.

3- Amazon, dünyada görüp görebileceğin en iyi garanti hizmetlerinden birini verir. 2 yıl Amazon garantisi altındadır alacağın ürün. Hepsini geçtim Xbox'lar 1 yıl evrensel garantiye sahiptir.

4- Türkiye'den almak yerine herkes Amazon'a yöneldi zaten. Sakın boşu boşuna 2000 - 3000 lira fazla verip buradan alma derim.

1- Uyumlu olmayabilir. SteelSeries forumunda Arctis 1, 3 ve Pro'nun uyumlu olacağı yazıyor ama diğer modellerle ilgili ben de bilgi bulamadım.

2- Tabii ki alabilirsin. Amazon Almanya series X Türkiye alımına açıktır. Ayrıca daha uygun gümrük vergisi ve kargo ücreti ile bulabilirsen Amazon Amerika, Kanada, Fransa ve İtalya'da açık Türkiye'den satın alımlara.

3- Amazon, dünyada görüp görebileceğin en iyi garanti hizmetlerinden birini verir. 2 yıl Amazon garantisi altındadır alacağın ürün. Hepsini geçtim Xbox'lar 1 yıl evrensel garantiye sahiptir.

4- Türkiye'den almak yerine herkes Amazon'a yöneldi zaten. Sakın boşu boşuna 2000 - 3000 lira fazla verip buradan alma derim.

İlaç gibi geldi yazdıkların :D son bir sorum daha olacak konsol bozulduğunda ve garantisi olmadığında ben bunu servise göndersem ücret ile tamir ettirsem oluyor mu öyle? Ve ben bunu Amazon'dan aldığımda orada yazan fiyat dışında ek ücret öder miyim gümrükte takılması falan öyle bir şey varmış sanırım.

Geri
Yukarı