Xbox Series X Türkiye Fiyatı Sızdırıldı

Bu bir kıstas değil ve aslında cahilce bir yorum, bunu eleştirdiğin kişiye katılmamama rağmen söylüyorum. Burada binlerce mesajı olan o kadar cahil insan var ki ya da hesabı saçma sapan sebeplerle kapatılmış, nice bilgili insan.
Beğeniye ya da yorum sayısına göre bilgi ölçülmez. Ölçersen de yanlış olur.

Valla hocam asıl önemli olan büyük oyunların neredeyse hepsi şu an aynı fiyatta. Evet, Steam'in indie oyunlar için bölgesel fiyatlandırması muazzam ama asıl büyük oyunları her halükarda bekliyoruz yine.

Son düzenleme:
Xbox One'a 4 tane oyun(2000 TL) almak yerine 3000 liranın üstüne ekleyip 5000 liraya yıllarca her oyunu oynatacak bir bilgisayar toplayabilirim.
Gamepass'i duymadın sanırım. Ayrıca oyunların key'ini alıp daha ucuza getirebilirsin.Bahsettiğin 500 liralık pyumların hepsi 3A oyunlar sanki bı 3A oyunlar pc'de beleşmiş gibi konuşmuşsun.

Gamepass'i duymadın sanırım. Ayrıca oyunların key'ini alıp daha ucuza getirebilirsin. Bahsettiğin 500 liralık oyunların hepsi 3A oyunlar sanki bı 3A oyunlar PC'de beleşmiş gibi konuşmuşsun.
Cyberpunk 2077, Steam'de 249 lira ve PS Store'da 459 TL. Steam'dan alırsam 10 sene sonra çıkacak bilgisayarda bile oynayabilecekken PS5 çıktığında oyunum çöp olacak.

Cyberpunk 2077, Steam'de 249 lira ve PS Store'da 459 TL. Steam'dan alırsam 10 sene sonra çıkacak bilgisayarda bile oynayabilecekken PS5 çıktığında oyunum çöp olacak.
Cyberpunk için geçerli değil o. Ücretsiz update olacak yeni konsollar için.

Cyberpunk için geçerli değil o. Ücretsiz update olacak yeni konsollar için.
PS5 Pro veya Xbox Series X+ çıktığında kullanamayacağım. Ama bilgisayarımda 10 sene sonra bile bambaşka donanımlarla kullanabileceğim. Artık konsolların ömrü de kısaldı. Yükseltme seçeneğinin birkaç oyunla ve çoğu oyuunun yükseltme için 10 dolar fazladan para istediğini de hatırlatırım.

Pro veya X+ çıktığında 5 ve X ile ayrım olacağını zannetmiyorum. 4 Pro ve One X'de olmadığı gibi.
Elbette kısaldı artık baya ömürleri. Diğer oyunlar konusunda haklısın. Ubisoft ve CDPR dışında ücretsiz yükseltme olacağını söyleyen olmadı. Çok olmaz da zaten.
Sen Cyberpunk'ı örnek verince onun için söyledim ücretsiz update olacak diye.

Ama bi konsol rahatlığı vermeyecektir. 10. Nesil İ7 ve 2060 sisteme sahip olmama rağmen çoğunlukla Xbox One X 'den oyun oynarım. Belli bir miktar para biriktirip Xbox Series X'e geçmeyi planlıyorum. Arasında dev gibi farklar yoksa yeni nesil olması için Series S'e de geçebilirim

Ben herkesin bilgisini mesaj sayısına göre ölçmüyorum, sizi de tanıyorum ve seviyorum. Zaten arkadaş forumda biraz dikkatli gezseydi Sylveon tanırdı, bunların yazılmasına gerek kalmazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…