Xbox Series X vs Series S

Mantığı var. 2.800 TL'ye RTX performansı alabileceğiniz bir bilgisayar toplamanızı rica ediyorum.

İkisini de alabilecek imkanı olan herhangi bir insan evladı Series X'i seçmeli.

Evet, seçmeli fakat sorum da ki temel amaç 120 Hz TV'ye sahip olmadığım için Series X'in gücünü tam kullanamayacak olmamdan ötürü ekstra 2000 TL vermeye değer mi manasındaydı hocam.

Arkadaşlar PS5 özel oyunlarından dolayı benim içinde önde gibi ama bilmiyorum kişisel zevk meselesi olsa gerek ben açıkçası Xbox'ların sadeliğini çok sevdim PS5 tasarım anlamında beni kendine çekemedi ve bence birazcık büyük. Bu nedenle Xbox'lar arası seçim istedim.

PS sahibi olan arkadaşlarım aleti bir süre sonra Netflix aygıtı olarak kullanmaya başladılar zira exclusive oyunları en fazla 15-20 saate bitiyor ve çoğunda multiplayer yok. Senede 2-3 tane özel oyun çıktığını varsayarsak PS bu konuda zayıf kalıyor bence.

Series X al geç dostum. Ayrıca Xbox tarafında PC'de olmayan oyunlar da mevcut. UFC, Fight Night, NHL gibi. Bazı oyunlar da Game Pass'e geldiğinde sadece konsola çıkıyor ve bu oyunlar içinde GTA 5 ve RDR 2 gibi baba oyunlar var.

Adamın bilgisayarı var hocam ve PC de ne oynuyorsa Xbox'ta da aynısını oynayacak. Ne gerek var.
Yanlış. PC'de olmayıp Xbox'ta olan oyunlar var. NHL, NBA Live serisi, UFC serisi, Fight Night, MLB gibi. Ayrıca örneğin GTA 5, RDR 2 gibi baba oyunlar Game Pass'e geldiğinde sadece Xbox'ta çıktı, çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…