Xbox Series X vs Xbox Series S

memcathzr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben 2 şey arasında kaldım. Ben Xbox Series S almayı düşünüyorum fakat Microsoft bunun desteğini keser mi diye de düşünüyorum sonuçta 5-6 yılda bir işletim sistemlerinin desteğini kesiyor sizce şu an Xbox Series S alınır mı?
Bir de benim 10 yıllık monitörümde bu çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz karşılıyorsa Series X alın.

Hocam zaten 5 6 sene içinde yeni konsol çıkıyor ve 2 3 sene daha eski konsollara destek veriliyor yani en az 7 sene rahat olursunuz.

10 yıllık monitöründe çalışır, Series S'de alınır. 3-4 seneden öteye gidebileceğini sanmıyorum. Bütçe varsa Series X alınabilir. Series S alınacaksa da ikinci el, resmi garantisinin bitmesine biraz kalmış cihazlar alınabilir. Ben böyle bir cihaz almıştım 1 ay oynayıp aldığım fiyattan satmıştım herhangi bir zararım olmamıştı.

Her 7 senede bir konsol çıkıyor ve çıktıktan sonra en az 2 yıl daha devam ediyor desek 2029'a kadar devam eder Series S ve zaten Series X'e çıkan oyunlar Series S içinde çıkıyor ve Microsoft şu an sadece Series X için oyun çıkarttırmıyor.

Series S'e destek kesmezler kanka bende One S var hala ondan desteği kesmediler tıkır tıkır çalışıyor bana soracak olursan Series S alabilirsin butcence monitorunude değiştirirsin monitörde HDMI girişi varsa çalışır ama zevki daha iyi monitörle daha iyi çıkar Xbox Series X yerine series + monitör al Series S'te bir tek yer sıkıntısı var 500 GB yetmeyebilir ek bir SSD alıp kullanırsın o sıkıntıda çözülür.

Monitörünüzde HDMI girişi varsa çalışır, görüntü alırsınız. Series S ve X arasında ne kadar fark var sizin için? Series X elbette çok daha iyi ama ödediğiniz fark önemli bir unsur.

Merhaba sadece Forza Horizon 5 gibi oyunları oynamak için alıyorum benim için bütçe önemli ve X series alacak param da maalesef yok.720p çözünürlük çalıştırsın yeter bana ne gerek var 4K ya. İşlemcide farklılık var diye söylüyorlar sizce doğru mu veya kaç fps fark eder. (Sırf ucuz diye alıyorum birde X series ile S series arasında grafik farkı var mı ? zaten benim bilgisayarım böyle oyunlar kaldırmaz zaten)

Series S almalısın o zaman. Series X'i hakkını vererek kullanamaycaksın gibi.
@memcathzr

onun için yeni bir SSD alacağım zaten bana 256 GB daha eklense yeter

Series S almalısın o zaman. Series X'i hakkını vererek kullanamaycaksın gibi.
@memcathzr
peki işlemci arasında ne gibi farklar var söyleyebilir misiniz pek bir şey yoksa onu almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…