Xbox sınırlı garanti nedir?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Vatandan Xbox gamepad almıştım. 2 yıl sınırlı garanti yazıyor. Bu Microsoft Türkiye garantisi mi oluyor yoksa ithalatçı garantisi mi? Nasıl anlayabilirim hangisi olduğunu?

Vatandan Xbox gamepad almıştım. 2 yıl sınırlı garanti yazıyor. Bu Microsoft Türkiye garantisi mi oluyor yoksa ithalatçı garantisi mi? Nasıl anlayabilirim hangisi olduğunu?
2 yıl ile sınırlı sürede garantisi olduğunu belirtiyor.
İthalatçıda ürünü zaten xboxa gönderiyor birşey olduğunda.O önemli değil.Garanti süresince fatura-kutuyu çöpe atmayın .

Vatan'ı arayıp öğrenebilirsiniz tam olarak. Sınırlıdan kastı "kullanıcı hatası karşılanmaz," gibi şeyler de olabilir. Geçen gün Media Markt'tan bir çaycı aldım. 5 yıl garantisi var ama ilk 2 yıl kullanıcı hatası dahil her şeyi kapsayan, 3. yılda sadece ürün arızasını karşılayan, 4 ve 5. yılda da bütün hatalar kapsamında tam para iadesi yapan değişik bi sistem yapmışlar çok karmaşıktı yani. Değişik durumlar olabiliyor arayın sorun en mantıklısı.

İthalatçıda ürünü zaten xboxa gönderiyor birşey olduğunda.O önemli değil.Garanti süresince fatura-kutuyu çöpe atmayın .
Xbox ürünlerinde fatura önemsiz sanırım. Xbox konsolumu kaç kere gönderdim servise. Herhangi bir fatura istenmedi.
Ve bildiğim kadarıyla ithal edilen ürün, ithal edildiği ülkenin garanti servisine gidiyor.
Microsoft Türkiye garantiliymiş ürün. Whatsapp müşteri hizmetleri ile görüştüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı