Xbox The Witcher 3 GOTY sürümüne geçilince kayıtlar silinir mi?

Faruk2668

Hectopat
Daha fazla  
Evet oyun çıkalı bayağı oldu ama benim bu sorunun cevabını almam lazım. Kullandığım cihaz Xbox Series S. Yaklaşık bir ay önce indirimle Witcher 3 normal sürümü aldım bugün hikayeyi bitirdim. Bilseydim en başta GOTY sürümü alırdım. Şimdi DLC'leri oynamak istiyorum ama normal sürüme ek olarak alınca Türkçe alt yazı sorunu oluyormuş. GOTY sürümünde sıkıntı yokmuş ayrıca normal sürümde oyun sansürlü. Şimdi GOTY sürümü indirime girerse almayı düşünüyorum ve alırsam kayıtlı oyunum silinir mi yoksa kaldığım yerden devam edebilir miyim? Zaten next gen gelecekmiş oyunu tekrar bitirmek için onu bekleyeceğim. Ama şu an indirime girerse GOTY alıp DLC'leri oynamayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Xbox Cloud içinde olduğu için silinmez diye düşünüyorum.

Ben de zaten kayıtlı oyunun silineceğini sanmam ama diyelim şimdi GOTY aldım aynı şekilde kaldığım yerden devam eder miyim? Hikaye bitti açık dünyada kontrat falan yapıyorum. Next gen gelince tekrar bitirmek istediğim için çok sık oynamayacağım artık. DLC oynamak istiyorum sadece. Ama şimdiki ilerlemem de kalsın istiyorum yeni oyun+ özelliğiyle yeni oyuna eski karakterle devam edeceğim tekrar gelişmekle uğraşmamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı