Xbox uygulaması ve Microsoft Store açılmıyor

Master225

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 3 gün önce Xbox Game Pass satın aldım ilk gün sorunsuz bir şekilde kullandım lakin bir sonraki günden itibaren hiçbir şekilde açamadım. Bu da yetmiyormuş gibi uygulamayı düzeltebileceğim Microsoft Store da açılmıyor. Xbox uygulaması fotoğrafta da gözüken yükleme ekranında takılı kalıyor Microsoft Store'da ise fotoğrafta gözüken hatayı alıyorum. Yardımlarınızı Bekliyorum.

Microsoft Store 7.09.2022 21_53_11.png

Xbox 7.09.2022 21_53_19.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 3 gün önce Xbox Game Pass satın aldım ilk gün sorunsuz bir şekilde kullandım lakin bir sonraki günden itibaren hiçbir şekilde açamadım. Bu da yetmiyormuş gibi uygulamayı düzeltebileceğim Microsoft Store da açılmıyor. Xbox uygulaması fotoğrafta da gözüken yükleme ekranında takılı kalıyor Microsoft Store'da ise fotoğrafta gözüken hatayı alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1510885

Eki Görüntüle 1510883

Bende de aynı sorun vardı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu denedim olmadı
Belki sende olur sonra
Bilgisayarcıya götürdügümde virüs bulaşmış dedi format attırdım.

Microsoft Store bende de farklı bir şekilde açılmıyordu. Tek çare format gibi gözüküyor. Konu açmıştım bakabilirsiniz.

Bende de aynı sorun vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu denedim olmadı.
Belki sende olur sonra.
Bilgisayarcıya götürdügümde virüs bulaşmış dedi format attırdım.

Hocam bu videodaki her adımı onlarca kez yaptım ama hiçbir işe yaramadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı