Xbox uygulaması yüklenmiyor

Emre_Mutlu

Femtopat
Daha fazla  
Ekran alıntısında da görüldüğü gibi 2 gün önce EA Play uygulamasıyla eşleşmediği için silip tekrar yüklemeye çalıştığım Xbox uygulaması yüklenmiyor. İnternet üzerinden Xbox yükleyicisi indirip denedim gene aynı hata kodunu verdi. Siz söylemeden de ayrıca söyleyim şunları zaten yaptım:
-Windows son sürüm ve herhangi bir parçanın dahi yazılımı güncel.
-Windows Store ve Xbox uzantılarını ayarlardan sıfırladım, işe yaramadı.
-Store üzerinden başka bir şey yüklediğim zaman sıkıntı çıkmıyor, sadece Xbox uygulaması problemli.

Uygulamayı indirme nedenim Game Pass üyesi olmam, şu anda hiçbir şeyi kullanamıyorum uygulama olmadığı için.

Dosya Ekleri

• cbox.png
    cbox.png
    148,8 KB · Görüntüleme: 274
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu uygulama hocam.

Kankam dediğin videodaki şeyleri yaptıktan sonra da Windows Defender'ı açmaslısın hatası veriyor ve ben Defender'ı açamıyorum. Yönetici olman gerek diyor ne oldu buna?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu uygulama hocam.
Bakar mısın bekliyorum, yoksa sistem geri yüklemesi yapacağım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-11 140503.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-11 140503.png
    283,3 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:
Kankam dediğin videodaki şeyleri yaptıktan sonra da Windows Defender'ı açmaslısın hatası veriyor ve ben Defender'ı açamıyorum. Yönetici olman gerek diyor ne oldu buna?

Bakar mısın bekliyorum, yoksa sistem geri yüklemesi yapacağım.

Hocam uygulamayı mı kullandınız? Geri yükleme yapın eğer uygulamayı kullandıysanız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı