Çözüldü Xbox uygulamasında indire basılınca EA uygulaması açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MRPatatesYK

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass Ultimate var ama EA oyunlarını indir dediğim zaman EA Play Desktop uygulamasında ya üyelik satın al ya da oyunu satın al diyor.

Çözüm
Xbox uygulamasında EA hesaplarını eşitle tarzında bir seçenek yok mu? Veya diğer uygulamada. Başka bir EA hesabı ile de birleştirmiş isen yüklememesi normaldir.

Xbox uygulamasında EA hesaplarını eşitle tarzında bir seçenek yok mu? Veya diğer uygulamada. Başka bir EA hesabı ile de birleştirmiş isen yüklememesi normaldir.
Çözdüm o sorunu teşekkürler yine de.

Eğer aynı sorunu yaşayanlar olursa diye yazıyorum, ben aile hesabı kullanıyordum. EA Play desktop uygulamasında aile hesabında Game Pass'i satın alan kişinin g-mailiyle girdim ve Xbox'tan değil, direkt EA Play uygulamasından oyunu indirdim.

Çözdüm o sorunu teşekkürler yine de.

Eğer aynı sorunu yaşayanlar olursa diye yazıyorum, ben aile hesabı kullanıyordum. EA Play desktop uygulamasında aile hesabında Game Pass'i satın alan kişinin g-mailiyle girdim ve Xbox'tan değil, direkt EA Play uygulamasından oyunu indirdim.

Çözüm

Geri
Yukarı