Çözüldü Xbox ve PS4 beraber oynayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Petri

Kilopat
Selamlar herkese.
Benim yakın bir arkadaşımda PS4 var. Bende bu ayın sonunda Xbox Series X alacağım. Fortnite, Call of Duty, (serisi) R6, Battlefield (serisi) gibi online oyunlarda ikimiz beraber oynayabilir miyiz? Demek istediğim PS veya Xbox'a özel olmayan herhangi bir online oyunu beraber sıkıntısız bir şekilde oynayabilir miyiz?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Selamlar herkese.
Benim yakın bir arkadaşımda PS4 var. Bende bu ayın sonunda Xbox Series X alacağım. Fortnite, Call of Duty, (serisi) R6, Battlefield (serisi) gibi online oyunlarda ikimiz beraber oynayabilir miyiz? Demek istediğim PS veya Xbox'a özel olmayan herhangi bir online oyunu beraber sıkıntısız bir şekilde oynayabilir miyiz?

Cross-Platform desteği var ise evet yok ise hayır.

Selamlar herkese.
Benim yakın bir arkadaşımda PS4 var. Bende bu ayın sonunda Xbox Series X alacağım. Fortnite, Call of Duty, (serisi) R6, Battlefield (serisi) gibi Online oyunlarda ikimiz beraber oynayabilir miyiz? Demek istediğim PS veya Xbox'a özel olmayan herhangi bir Online oyunu beraber sıkıntısız bir şekilde oynayabilir miyiz?

Evet oynasırısnız

Oyun konsolları farklı ama aynı serverda oynuyorsa Cross-Platform desteği vardır.
Oyunun adını ve "Cross-Platform destekliyor mu?" ifadesini Google'a yazarsan çıkar.

Selamlar herkese.

Fortnite oynarsınız diğerlerini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı