Xbox vs. PlayStation

egestrqfe

Decapat
Daha fazla  
Konsol almak istiyorum ve arada kaldım sizce hangi konsol daha iyi ve neden?

PlayStation tamamen özel oyunlarıyla ön plana çıkıyordu artık onlar bir bir bilgisayara geldiği için pek bir numarası kalmadı. Game Pass üyeliğiyle birlikte Xbox almanız bence daha mantıklı.

Konsol almak istiyorum ve arada kaldım sizce hangi konsol daha iyi ve neden?

Eskiden olsa Game Pass olduğu için Xbox derdim fakat artık playstationdada aynı sistem var. Yani benim tercihim PlayStation'dan yana olacaktır.

Ortalama bir PC sahibiysen PlayStation alman daha mantıkı Xbox oyunları PC de var.

Genelde evdeyseniz PS5 + PS Plus Deluxe
Ama sürekli şehir dışında vs iseniz Xbox Series S + Game Pass

PlayStation tamamen özel oyunlarıyla ön plana çıkıyordu artık onlar bir bir bilgisayara geldiği için pek bir numarası kalmadı. Game Pass üyeliğiyle birlikte Xbox almanız bence daha mantıklı.
Sanırım @egestrqfe özel oyunları oynamamıştı özel oyunları ps plus deluxe den oynayabilir pc de daha pahalılar. Zaten game pass den daha iyi bir üyelik platformu.

Genelde evdeyseniz PS5 + PS Plus Deluxe
Ama sürekli şehir dışında vs iseniz Xbox Series S + Game Pass
Hocam arada ciddi fiyat farkı var gibi.

En mantıklısı PS5 dijital alıp 1 yıl özel oyunları ve Deluxe içindeki oyunları sömürüp satıp PC'ye geçmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…