Xbox Wireless gamepad (9.nesil) Bluetooth kesintisi

Buğra aktaş

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler.

2 gün önce Xbox Wireless gamepad (9.nesil) aldım ancak kolu bilgisayarıma Bluetooth ile bağladığım zaman oyunlarda kolun bağlantısı kopuyor.

Anakartım'ın Bluetooth Driver'ını güncelledim kolun Firmware yazılımını da güncelledim ancak sorun devam ediyor.

Anakart: ASUS ROG STRIX Z490-E

Son düzenleyen: Moderatör:
Dongle ile 3-4 metreden uzun süre kullanabiliyordum. Pil seviyesinden, mesafeden veya bluetooth ayarlarından dolayı olabilir.

Dongle ile 3-4 metreden uzun süre kullanabiliyordum. Pil seviyesinden, mesafeden veya Bluetooth ayarlarından dolayı olabilir.

Piller ilk aldığımda içinden çıkan piller 2 gündür üzerinde takılı vaziyette seviyesinin çok azaldığını zannetmiyorum ancak başka pil takıp denedim sorun devam etti mesafe olarak 1 metre mesafeden oynuyorum Bluetooth ayarları olarak bildiğiniz yapmam gereken bir ayar varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim.

Herkese iyi günler.

2 gün önce Xbox Wireless gamepad (9.nesil) aldım ancak kolu bilgisayarıma Bluetooth ile bağladığım zaman oyunlarda kolun bağlantısı kopuyor.

Anakartım'ın Bluetooth Driver'ını güncelledim kolun Firmware yazılımını da güncelledim ancak sorun devam ediyor.

garantisi varsa garantiye götürün eğer hata bulurlarsa değişim yaparlar işte bu yüzden xbox:)

Herkese iyi günler.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Problemi nasıl çözdünüz ya da çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı