XBOX360 Gamepad Sorunu

lion88

Kilopat
Merhaba arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim.Ben yeni bir xbox 360 gamepadi aldım bilgisayarda kullanmak için birde wireless aparatı aldım 2 si aynı kutuda geldi ama şöyle bir sorunum var, gamepadin sürücüsünü internetten indirdim kurdum herşeyi yaptım sürücüyü güncelleştirdim, ama kolda bağlanmaya çalışırken hep 4 ışık yanıp sönüyor kaç kere6 denedikten sonra bir ihtimal bağlanabiliyor wireless aparatına ama o da en fazla 10 dk sürüyor.Hemen bağlantı kesiliyor kutusundan çıkan sıfır duracell pilleri kullanıyorum hatta pilden sıkıntı olabilir diye başka pillede denedim yine sonuç aynı lütfen bilen birisi bana yardım etsin.Aldığım yere iade etmeyi düşünüyorum ama sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum düzeltilebilecek bir şeyse hiç iade etmek istemiyorum çünkü kol çok güzel lütfen yardım edin arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı